Hakkımızda

Mimari & içmimari proje , proje yönetimive proje uygulama işlerinde faliyet gösteren Mimar hasan günsev 2005 yılında meslek hayatına başladı . işmerkezi ,Konut , otel , restoran, çok amaçlı sosyal mekanlar, sağlık yapıları gibi alanlarda mimari & iç mimari tasarım ve uygulama projelerini profesyonel bir mimari kadro ile Türkiye Mühendisler Mimarlar Odası Birliği (TMMOB) 'ne bağlı bir şekilde yürütüyor.

 

 

Mimarlığı sadece bir proje tasarımı olarak düşünmemek gerektiğine inanıyoruz . Mimarlığın, insan ilişkilerinin gerçekleştiği mekanı yarattığı düşünüldüğünde, tasarımın her zaman insancıl ve sosyal tarafları olduğu şüphesiz. Bu nedenle de bizim için, yaptığımız projenin çevresine katkısı ve kullanım amacı, neye ve nelere cevap verdiği çok önemli.

 

 

Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunmak adına çalışıyoruz. Bizim için her farklı proje farklı bir yaklaşım gerektirir Mimar Hasan Günsev Tasarım Ofisi olarak , dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek ve farklı örnekleri yorumlayarak onlara yeni bakış açıları getiriyoruz. Proje trandleri ve müşteri talepleri sürekli bir değişim içinde , bu değişimi iyi yorumlayıp kişiye özel tasarımlar gerçekleştiriyoruz .

 

 

 

 

 

 

 

 

Mimar Hasan Günsev Tasarım Ofisi olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. 11 yıldır mimari ve iç mimari projelerinde, yenilikçi tasarımlarımızla yer aldık. Bundan sonra da hedefimiz; geleceğin tasarımlarını yorumlamaya devam etmek olacaktır.